Prins

PRİNS SIVI SİSTEM 

ENJEKTÖR KALİTESİNDE EN ÖNDE

Prins sıralı otogaz kit dönüşüm sistemlerinde dünyanın en kaliteli enjektörü, Japon teknolojisi ürünü Keihin enjektörler kullanılır. Diğer enjektörler, 30.000 km'den itibaren bakıma ihtiyaç duyarken, Keihin enjektörler yüksek teknolojisi ve kalitesiyle 500.000 km ve üzerinde sorunsuz olarak çalışır ve herhangi bir bakıma ihtiyaç duymaz.

ARACIN GÜCÜNE GÖRE DOĞRU MALZEME

Prins Otogaz Kitleri, araç gücüne göre geniş tercih seçenekleriyle en ideal çözümü sunar. Böylece araç için en ideal kit montajı yapılarak yakıt tasarrufuna katkı sağlanır.

Motor Koruma Sistemi

Motor Koruma Sistemi Prins, müşterilerin araçlarının korunmasına yönelik olarak ValveCare yağlama sistemini geliştirmiştir. ValveCare yağlama sistemi, motor ömrünü uzatır, motor gücünü artırır, tam otomatik olarak çalışır. Yakıt tasarrufuna da katkıda bulunur. Diğer sistemlerde katkı malzemeleri LPG deposuna konularak enjektörlerde ve sistemde arızalara neden olurken, Prins ValveCare sistemi enjektör sonrasında yakıta katılarak tüm sorunların önüne geçilmesini sağlar.

prins fiyat listesi,prins valve care fiyat,sıralı sistem lpg markaları,sıvı sistem lpg markaları,likit lpg sistemleri fiyatları,sıralı otogaz sistemleri markaları,prins sıvı sistem lpg fiyatları,en ucuz sıralı sistem lpg fiyatları,prins lpg filtresi
scroll up