• 0546 657 92 57

BRC

BRC LPG DÖNÜŞÜMÜ

BRC LPG sistemleri yüksek performanslı ve tasarruflu bir otogaz dönüşüm  kiti olmasıyla ün yapmıştır. Bu sebeple genellikle taksi için kullanılan araçların 1 numaralı tercihidir. Sistemde kullanılan otogaz boruları pvc özelliğe sahip olmasıyla diğer sistemlerden hem daha güvenli hem de daha estetik bir yapıya sahiptir. BRC otogaz sistemi montajında uyumlu olan araçlar için dolun ağızı benzin dolum kapağının içerisine monte edilerek hem aracın LPG dolumu daha kolay hem de şık bir görünüme sahip olarak aracınızın tamponuna  delik açmaya gerek kalmadan uygulanır. BRC’nin en yeni ve en çok tercih edilen ürünü sequent 32 dir. BRC LPG sistemleri fiyatlarına peşin fiyatına tüm kredi kartlarına  9 taksit imkanı sunulmaktadır.

ŞAFAK OTOGAZ MÜHENDİSLİK  olarak 4.Levent Sanayi sitesindeki servisimizde BRC dönüşüm kitinin orijinal ürünlerini üreticinin sunmuş olduğu montaj projesine uygun olarak montajı yapıldıktan sonra üreticinin her araca özel olarak hazırlamış olduğu ECU yazılımı yüklenerek performans testi yapıldıktan sonra müşteriye aracı teslim edilir. 

 

Etiketler
brc lpg fiyatları,brc lpg, sıralı sistem lpg fiyatları,lpg tüp beyni fiyatları, sıralı sistem lpg beyin fiyatları,likit lpg sistemleri fiyatları,lpg yedek parça fiyatları,brc enjektör fiyatı,lpg dönüşüm sistemleri,araba lpg tüp fiyatları,fsi lpg dönüşümü
scroll up
WhatsApp Destek