• 0546 657 92 57

Hakkımızda

Safak-otogaz-donusum-siistemleri

 

ŞAFAK OTOGAZ DÖNÜŞÜM MÜHENDİSLİK 

 

ŞAFAK OTOGAZ 1996 yılında LPG'li araç kullanımının resmiyet kazanmasının ardından ASIM ŞAFAK tarafından kurularak OTOGAZ DÖNÜŞÜM sektöründeki yerini almıştır.ATİKER, PRİNS, BRC, LOVATO, ROMANO, AKL, GASİTALY, ALDESA, MİMGAS, KME markalarının yetkili servisi olan firmamız LPG montaj hizmeti, bakım hizmeti, arıza tespiti ve çözümü, sızdırmazlık kontrolü ve sızdırmazlık raporu, araç tadilat ve projelendirme konularında hizmet vermektedir.Şafak otogaz kurulduğu günden günümüze 80 000 in üzerinde otogaz montajına imza atmış, yıllık dönüşüm miktarını ise minimum 3000 araç seviyelerinde tutarak sektördeki liderliğini kanıtlamıştır.

 

Servis kalitesi usta kalitesiyle ölçülür, bu doğrultuda çalışma arkadaşlarımız konusunda uzman, sertifikalı ve otogaz dönüşümü konusunda eğitimlerini almış ustalardan oluşturduk. Öte yandan sürekli gelişme sağlanan sıralı otogaz sistemleri konusunu yakından takip ederek bu konuda eğitimlerimize devam ediyor, ustalarımızın otogaz dönüşümü konusunun en iyileri olması yolunda destekte bulunuyoruz. Bunun yanında servisimiz her türlü teknolojik ekipmana sahip en güncel yazılımlarla hizmet etmektedir.

TSE, İSO9001, VE MARKALARIN yetki belgelerine sahip olan firmamız Otogaz Dönüşümcüleri Derneği kurucusu ve İTO 34. komite başkan vekili ASIM ŞAFAK tarafından yönetilmeye devam etmektedir.

Tasarruflarınız sizin Temiz çevre çocuklarımızın olsun.
 

 

Etiketler
ATİKER, PRİNS, BRC, LOVATO, ROMANO, AKL, GASİTALY, ALDESA, MİMGAS, KME,yetkili servis,LPG montaj hizmeti, bakım hizmeti, arıza tespiti,sızdırmazlık kontrolü,sızdırmazlık raporu, araç tadilat,projelendirme
scroll up
WhatsApp Destek