• 0546 657 92 57

LPG sistemi otomobil harici hangi araçlara uygulanabilir ?

LPG sistemi otomobil harici hangi araçlara uygulanabilir ?

LPG sistemi motorsiklet , tekne ve yatlara da uygulanabilmektedir.

Motorsikletlerde tank ve dolum ağazı motorun arka bagaj kısmına monte edilir ve aynı arata olduğu gibi sabitleme kitleri kullanılarak oynamaması için sıkıca saplamalar ile bağlanır. Motorsikletlere sıralı ve karbüratörlü LPG kiti uygulanabilir.Donuşum sonrası yakıt maliyeti % 45’lere varan tasarruf ederken dönüşüm yapılan motorsikletin performansında bir düşüş olmayacaktır. Kullanılan LPG tankı ezilmeye ve darbeye karşı güvenli bir yapıda üretilmiştir. Tankın üzerine takılan şamandırada  genleşmeye , fazla doluma ,yangına ve gaz borularının kaza anında kopmasına karşın çeşitli güvenlik önlemler yer almaktadır.

 

 

İçten yanmalı motora sahip tekne ve yatlara LPG sistemi güvenli bir biçime monte edilebilmektedir. LPG tankı portatif ve güvenli bir şekilde sistemden çıkartılarak oto LPG dolum istasyonlarında  dolum işlemi gerçekleştirilerek tekrar sisteme kolay ve güvenli şekilde takılarak kullanımı sağlanır. LPG tankı tüm hava koşullarına ve ısıya dayanıklı olduğu için kullanımı son derece güvenlidir.

Etiketler
tekne için lpg sistmi, lpg marin ,İpragaz Marinegas, lpg fiyatları , atiker lpg fiyatları , sıralı sistem lpg fiyatları , brc lpg fiyatları ,
scroll up
WhatsApp Destek